Witamy na stronie Pensjonat ROSARY rodziny Vucina

 

Pensjonat Różaniec znajduje się 700 metrów od kościoła św. Jakuba w Medziugorju.

Liczba miejsc noclegowych jest  63 łóżek.  Wszystkie pokoje są klimatyzowane, przestronne , każdy z łazienką, a większość posiada balkon. Pensjonat położony jest w restauracji, która jest również  klimatyzowane i dostępne dla grupowych i indywidualnych pielgrzymów.

Dla wygody i spokojny pobyt w Medjugorje, odwiedź Pensjonat "ROSARY".

 Witamy w Vučina rodziny.

 

O Medjugorje

W pobliżu miasta znajduje się jeden z Čitluk najsłynniejsze sanktuarium maryjne- Medjugorje. parafii Mediugorje składa się z miejscowości Medjugorje, Bijakovici, Vionica, Miletina Šurmanci, założona w 1892 roku.

Zawdzięcza swoją popularność do objawień Najświętszej Marii Panny, który jest tu od 24.06.1981. , Zaczęły pojawiać się grupy dzieci. Dzieci bali w pierwszym i uciekł, ale ciekawość dzieci była silniejsza niż strach i następnego dnia w tym samym czasie poszedł do miejsca, gdzie objawień Matki Bożej pojawił się ponownie i wezwał ich do modlitwy z nią. Tego dnia, 25 Czerwca jest obchodzony jako rocznica objawień Królowej Pokoju, jako że jest to Maryi Panny wprowadzone. Objawienia na początku były częste, a w nich, według zeznań "Widzącego", Maryi Dziewicy prowadzone przesłanie pokoju, miłości i wiary. Ze względu na ich zeznania zostały wizjonerów, ich rodziców i krewnych, jak również kapłani byli prześladowani. Dzieci są często przywołuje się na posterunek policji w celu przesłuchania i badania psychiatryczne nie stwierdził, że dzieci były zdrowe i że nie ma wskaźników, które mogą wskazywać, że dzieci kłamią na temat wydarzeń w Medjugorje. Z czasem zmniejsza objawień, dzieci wzrosła do dorosłych, ale niektóre z nich wskazuje, dzień Matki Boskiej.

Medjugorje coroczną wizytę do jednego miliona katolików, którzy pielgrzymują do Medziugorja z całego świata do tego świętego miejsca, aby znaleźć własny spokój, komfort i siłę do radzenia sobie z problemami życia codziennego przez modlitwę i post. Ważniejsze miejsca modlitwy, gdzie pielgrzymi modlą Cross Mountain, Apparition Hill (Wzgórze Objawień) oraz kościół parafialny św. Jakuba Apostoła patrona pielgrzymów. Mimo, że Watykan nie uznał to miejsce jako oficjalnego sanktuarium pewne kontrowersje co do autentyczności objawień, dziwnych zdarzeń nadal występują, a niektóre z wizjonerskich jeszcze Najświętszej Maryi Panny.

Z Lourdes i Fatimy, Medjugorje jest najbardziej znanym sanktuarium na świecie, w którym wielu pielgrzymów pronašlu stracił wiary, pokoju, pokory i więzi z Bogiem.

Pojemność

Pensjonat "ROSARY" Medjugorje
Dzięki wysokiej jakości usług w naszej restauracji do Państwa dyspozycji i parking dla samochodów i autobusów. Pensjonat jest otwarty dla gości przez cały rok. Mamy 63 łóżek, rozmieszczonych w jedno-, 11 dwuosobowych, 8 trzyosobowych i 4 pokoje czteroosobowe. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę i WC. Zobacz

Kontakt

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Państwem i mamy nadzieję znajdziesz na tej stronie internetowej, aby pomóc w wyborze obiektu w Medjugorje. Aby uzyskać dodatkowe informacje, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego lub numer telefonu. Dziękuję. pansionrosary@gmail.com
+387 36 651880